Praca magisterska pana Piotra Nowaka wyróżniona w Konkursie Teraz Polska Promocja

Termin: 05.12.2012

Mamy przyjemność poinformować, że praca magisterska pana Piotra Nowaka pt. Proces kontaktu kultur w Belfaście a projekty Stowarzyszenia Polskiego w Irlandii Północnej zdobyła wyróżnienie w VI edycji Konkursu Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Promotorem wyróżnionej pracy jest prof. dr hab. Władysław Miodunka. Konkurs, organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i Polską Organizację Turystyczną, służy popularyzacji tematyki gospodarczej promocji Polski w świecie, wśród studentów, grona akademickiego i opinii publicznej. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Rozwoju Regionalnego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Adama Mickiewicza. Partnerem Konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 5 grudnia 2012 r. w Ministerstwie Gospodarki podczas Konferencji Polskie Puzzle. Marka Polska w oczach młodych Polaków. Serdecznie gratulujemy Autorowi wyróżnionej pracy oraz Promotorowi.

Data opublikowania: 12.12.2012
Osoba publikująca: Janusz Smulski