Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Miło nam poinformować o przyznanych doktorantom i studentom naszego Wydziału Stypendiach Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. W roku akademickim 2012/2013 stypendia otrzymali doktoranci: mgr Anna Kapusta i mgr Michał Choptiany oraz studenci: Jakub Papuczys (wiedza o teatrze), Karolina Wycisk (filologia polska), Krzysztof Marek Maj (filologia polska), Łukasz Łoziński (filologia polska), Olga Szmidt (filologia polska), Katarzyna Lemańska (wiedza o teatrze), Sylwia Góra (filologia polska), Katarzyna Prażmowska (filologia polska), Anna Matras (wiedza o teatrze). Pan Jakub Papuczys z liczbą 100 uzyskanych punktów znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej, a nagrodzeni doktoranci zajęli wysokie lokaty w pierwszej dziesiątce stypendystów reprezentujących dyscyplinę literaturoznawstwo. Serdecznie gratulujemy!

Data opublikowania: 02.01.2013
Osoba publikująca: Janusz Smulski