Sukcesy studentów Wydziału Polonistyki w Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego

Termin: 07.11.2013
Miejsce: Lublin

Sukcesy studentów Wydziału Polonistyki w Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego. Mamy przyjemność poinformować o wyróżnieniu dwóch prac magisterskich napisanych przez studentów naszego Wydziału w kolejnej – XII edycji Konkursu im. Czesława Zgorzelskiego:

II miejsce zajął mgr Tomasz Jelonek – autor pracy Językowo-kulturowy obraz wsi utrwalony w mikrotoponimii Truskolas koło Częstochowy i miejscowości okolicznych napisanej pod opieką naukową prof. dr hab. Haliny Kurek, a dyplom finalisty z wyróżnieniem otrzymał mgr Dominik Antonik za pracę Autor jako marka. Literatura w kulturze audiowizualnej społeczeństwa informacyjnego napisaną pod opieką naukową prof. dra hab. Ryszarda Nycza. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 7 listopada br. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Data opublikowania: 14.11.2013
Osoba publikująca: Janusz Smulski