Śmierć doktorantki naszego Wydziału pani mgr Joanny Jopek

Termin: 09.12.2014
Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci doktorantki naszego Wydziału pani mgr Joanny Jopek. Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Dziekan i Społeczność Wydziału Polonistyki UJ.

Na prośbę Rodziny przekazujemy informacje dotyczące pogrzebu:

Szanowni Państwo,

Z żalem pragniemy poinformować o śmierci naszej córki, siostry, przyjaciółki Joanny Jopek. Pragniemy również zawiadomić, że uroczystość pogrzebowa zmarłej odbędzie się w dniu 10.12.2014 o godzinie 12 w kościele Najświętszej Maryi Panny w Skomielnej Czarnej, po Mszy Św. odbędzie się pogrzeb.
Prosimy o przekazanie tej informacji osobom, które znały Asię i chciałyby uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej.
Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości samodzielnego dotarcia z Krakowa na miejsce pogrzebu, to prosimy o kontakt na adres: rychta.agnieszka@gmail.com -najpóźniej do dnia 9.12.2014 do godziny 14. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc w busie.

Rodzina i przyjaciele
Data opublikowania: 09.12.2014