Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Konferencje

Web Content Display Web Content Display

 

Web Content Display Web Content Display

20210508

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współpracujący logopeda”

Date: 08.05.2021 - 09.05.2021
Place: Internet
Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współpracujący logopeda”

Koło Naukowe Logopedii Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w
Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: „Współpracujący logopeda”, która odbędzie się 8 maja na kanałach platformy Microsoft Teams.

Logopedia to młoda dziedzina, która rozwija się dzięki nieustannie rosnącej wiedzy o człowieku, języku i zaburzeniach ludzkiego funkcjonowania. Jednocześnie jest nauką interdyscyplinarną, bazującą na badaniach innych dyscyplin.

Celem konferencji jest podkreślenie, jak cenne jest współdziałanie logopedy z profesjonalistami z zakresu m.in. nauk medycznych, lingwistycznych, z psychologami, pedagogami czy socjologami i fizjoterapeutami. Zakres tematyczny skupia się wokół możliwości współpracy logopedy, a także wskazania korzyści, jakie przynosi współdziałanie w pracy logopedycznej, postawieniu diagnozy oraz projektowaniu terapii logopedycznej. Największą korzyścią płynącą ze współpracy specjalistów jest dobro pacjenta.

Konferencja adresowana jest do studentów i doktorantów studiów logopedycznych, językoznawczych czy też studentów i doktorantów zainteresowanych ową tematyką.

Download files
Plakat