Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską

Date: 22.12.2022
Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską

Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu literaturoznawstwa i językoznawstwa, połączonego z Ogólnopolskim Konkursem im. Czesława Zgorzelskiego. Z upoważnienia Dziekana Wydziału bardzo proszę P.T. Państwa Promotorów o zgłaszanie wyróżniających się rozpraw. 
Zgodnie z regulaminem, udział w konkursie wziąć mogą prace złożone do 30 września 2022 roku i obronione do końca października 2022 roku. Prace wraz z recenzjami należy przesyłać w formie elektronicznej na adres mgr Katarzyny Nęcek katarzyna.necek@uj.edu.pl oraz na konto konkursu pracemagisterskieWP@uj.edu.pl
Ostateczny termin zgłoszeń upływa 22 grudnia 2022 roku. 
Te prace z obu dziedzin, które uzyskają I nagrodę, będą rekomendowane do udziału w Ogólnopolskim Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego. 
Jury konkursowe pracuje w składzie: prof. dr hab. Roman Dąbrowski; dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz, prof. UJ; prof. dr hab. Maciej Rak; dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ; dr hab. Dorota Wojda, prof. UJ; prof. dr hab. Zofia Zarębianka; dr hab. Andrzej Zawadzki; prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec. 

Łączę wyrazy szacunku,
Przewodnicząca Komisji Konkursowej
Prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec