Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

20171201

IV edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską na Wydziale Polonistyki

Date: 01.12.2017 - 08.01.2018
IV  edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską na Wydziale Polonistyki

PROMOTORZY PRAC MAGISTERSKICH
NAPISANYCH W ROKU AKADEMICKIM 2016 / 2017


Wydział Polonistyki UJ organizuje IV edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu literaturoznawstwa i językoznawstwa, połączonego z ogólnopolskim Konkursem o Nagrodę im. Czesława Zgorzelskiego. Z upoważnienia Dziekana Wydziału bardzo proszę Państwa Promotorów o zgłaszanie wyróżniających się rozpraw. 
Zgodnie z regulaminem udział w konkursie wziąć mogą prace złożone do 30 września 2017 r. i obronione do końca października 2017 roku. Egzemplarze prac - wraz z recenzjami – przyjmuje mgr Renata Pińkowska (Sekretariat ds. studenckich, p. 44, ul. Gołębia 16). Prosimy ponadto o przesłanie tekstów w formie elektronicznej na adres pracemagisterskieWP@uj.edu.pl (konto konkursu). Ostateczny termin zgłoszeń upływa 8 stycznia 2018 r. 
Prace z obu dziedzin, które uzyskają I nagrodę, zostaną zarekomendowane do udziału w Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego. 
Jury konkursowe pracować będzie w składzie: dr hab. Roman Dąbrowski, dr hab. Maciej Rak, dr hab. Monika Szpiczakowska, dr hab. Kinga Tutak, dr hab. Dorota Wojda, prof. dr hab. Zofia Zarębianka, dr hab. Andrzej Zawadzki, prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec - przewodnicząca. 


Łączę wyrazy szacunku,
Przewodnicząca Komisji Konkursowej
Prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec