Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Komunikaty

Web Content Display Web Content Display

20210526

Rozmowy w Gołębniku

Date: 26.05.2021
Start Time: 20 00
Rozmowy w Gołębniku

Szanowni Państwo,
jako Samorząd Studentów Wydziału Polonistyki UJ mamy przyjemność zaprosić na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie cyklu pod tytułem Rozmowy w Gołębniku - inicjatywy, która jest platformą wymiany myśli dla całej społeczności Wydziału Polonistyki, bez względu na staż, stanowisko czy tytuł naukowy.
Rozmowy właśnie, nie debaty, nie zebrania, nie panele - nieustannie podkreślamy, że chcemy, aby były to zrozumiałe, a zarazem pobudzające intelektualnie rozmowy. Obraną przestrzenią jest MS Teams, który daje wystarczające możliwości, żeby spotkać się i wspólnie podyskutować nad wybranym, aktualnie palącym problemem pomimo kryzysu pandemii. Dostęp do tegoż miejsca jest otwarty dla każdego zainteresowanego, zarówno pilnego słuchacza, jak i aktywnego mówcy. Stały kod dołączenia do zespołu Rozmów to brjw6d8 (obecnych na poprzednich spotkaniach informuję, że nie ma konieczności dodawania się do zespołu kolejny raz).
Kolejny wieczór poświęcimy podsumowaniu roku komunikacji zdalnej. Spotkamy się 26 maja o godz. 20:00. Rozmowę otworzą państwo Małgorzata Sokalska, Tomasz Majkowski, Bartłomiej Mikołajczyk oraz Natalia Rej, aby następnie przekazać głos KAŻDEMU chętnemu. Choć nie chcemy ucinać niedokończonych wątków, postaramy się zamknąć Rozmowę w dwóch godzinach.


 
Oczekując na Państwa,  
Hanna Prorok
Przedstawicielka Samorządu Studentów WP UJ