Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20170927

IATIS Workshop Kraków: 27-29 września 2017

Data: 27.09.2017 - 29.09.2017
Miejsce: Kraków, Collegium Maius, sala im. Bobrzyńskiego

„Historia przekładu literackiego. Nowe obszary i metody badawcze w polskim kontekście” Wydział Polonistyki i Centrum Badań Przekładoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w VI Warsztatach Regionalnych IATIS, które odbędą się w dniach 27-29 września 2017 w Krakowie.

„Historia przekładu literackiego. Nowe obszary i metody badawcze w polskim kontekście”

Wydział Polonistyki i Centrum Badań Przekładoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w VI Warsztatach Regionalnych IATIS, które odbędą się w dniach 27-29 września 2017 w Krakowie. 

Wykłady gościnne wygłoszą:
Susan Bassnett, University of Warwick
Lieven D’hulst, University of Leuven-KULAK
Matthew Reynolds, University of Oxford

Trwają właśnie zapisy dla uczestników bez referatu. Do udziału w warsztatach w charakterze słuchaczy i dyskutantów zapraszamy badaczy zainteresowanych historią przekładu literackiego i jej kontekstami.

Wydarzenie organizowane jest przy merytorycznym i finansowym wsparciu International Association for Translation and Intercultural Studies.

Więcej informacji na stronie >>
Zapisy: krakow.ts.workshop@gmail.com