Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

grudzień 2017

20171208
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

The Avant-Garde: Aesthetic Strategies and Participatory Art,

Data: 08.12.2017 - 10.12.2017
Miejsce: Kraków, Cricoteka przy ul. Nadwiślańskiej 2-4

Ośrodek Badań nad Awangardą WP UJ we współpracy z CRICOTEKĄ – Ośrodkiem Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej The Avant-Garde: Aesthetic Strategies and Participatory Art, która odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2017 roku w siedzibie Cricoteki przy ul. Nadwiślańskiej 2-4 w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem konferencyjnym: pdf. Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017 roku pod adresem obaw@uj.edu.pl. Program wydarzenia zostanie udostępniony w październiku.

Ośrodek Badań nad Awangardą WP UJ we współpracy z CRICOTEKĄ – Ośrodkiem Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej

The Avant-Garde: Aesthetic Strategies and Participatory Art,

która odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2017 roku w siedzibie Cricoteki przy ul. Nadwiślańskiej 2-4 w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem konferencyjnym: pdf >>.

Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017 roku pod adresem obaw@uj.edu.pl. Program wydarzenia zostanie udostępniony w październiku.