Nagroda dla mgr Alicji Muller

Termin: 17.04.2016

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłosił wyniki konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu wiedzy o teatrze, widowisku i performansie .  Nagrodę główną jury przyznało mgr Alicji  Muller, autorce pracy napisanej na Wydziale Polonistyki UJ pod kierunkiem prof. dr hab. Anny Łebkowskiej  pt: „Tańczyć rzeczy straszne – o związkach opowieści z ciałem"  za oryginalną i nowatorską analizę zjawiska ważnego dla sztuki tańca i wysoką świadomość teoretyczną.

Przyznano też wyróżnienie mgr Katarzynie Waligórze za pracę napisaną też na naszym Wydziale pod kierunkiem prof. dr hab. Grzegorza Niziołka pt.: „Rekwizyt aktywny: produkcja, cyrkulacja i przechowywanie rzeczy w teatrze. Rola przedmiotu w procesie pracy nad spektaklem" za interesujące rozpoznanie problematyki materialności w teatrze

Gratulujemy!

Data opublikowania: 17.04.2016