VII Noc Języków na Wydziale Polonistyki UJ

Termin: 23.04.2016
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 20
Tegoroczna VII Noc Języków w Krakowie po raz drugi od siedmiu lat znów zawita na Wydział Polonistyki UJ. 23 kwietnia (sobota) o godz. 14.00 rozpocznie się wykładami doktorantów z Katedry Oświecenia i Romantyzmu WP UJ. Pan Bogusław Wajzer wygłosi referat pt. „Retoryka z rumieńcem, czyli o krasomówczych pożytkach z tremy", podczas gdy Pani Katarzyna Michalik opowie o losach i znaczeniu polskich przekładów Legendy wieków Victora Hugo. W programie przewidziane są również warsztaty językowe na WP UJ i w Jagiellońskim Centrum Językowym oraz zbiorowe konwersacje i koncerty w jednej z krakowskich kawiarni „Cudowne Lata".  Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w prelekcjach, warsztatach, koncertach i konkursach oraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzeń na oficjalnej stronie internetowej VII Nocy Języków w Krakowie.

link do strony fb >>

Data opublikowania: 21.04.2016