Prof. Andrzej Borowski uhonorowany Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Termin: 09.12.2016
Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich

Mamy przyjemność poinformować, że 9 grudnia br. podczas uroczystości, która odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, prof. Andrzej Borowski otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznaną za całokształt dorobku.
Wśród nagrodzonych znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W kategorii, w której wyróżniono prof. Andrzeja Borowskiego, Nagrody otrzymali także: prof. Jarosław Górniak z Instytutu Socjologii UJ i prof. Czesław Porębski, emerytowany profesor Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
Uniwersytet Jagielloński w uroczystości reprezentowała Pani Dziekan prof. Renata Przybylska.

Data opublikowania: 14.12.2016
Osoba publikująca: Janusz Smulski