Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Witryna internetowa: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 3 marca 2014 roku w Audytorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach od 9.00 do 16.00.
Oficjalnego rozpoczęcia Dnia Otwartego o godz. 9.45 dokona Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego  (Aula Duża, parter)
Prezentacja Wydziału Polonistyki rozpocznie się o 13.30 w Auli Średniej „A" (parter) wystąpieniem Pana Dziekana dr hab. Jarosława Fazana. Następnie o naszym Wydziale opowiedzą studenci i przedstawiciele kół naukowych.
Zapraszamy również na stoisko Wydziału Polonistyki (Sala Wystawowa, II piętro), gdzie będzie można porozmawiać ze studentami oraz pracownikami naukowymi naszego Wydziału.
Poza tym w godzinach od 11.30 do 13.30 studenci organizują wycieczki do budynków wydziałowych (ul. Gołębia 14-20, ul. Grodzka 64). Będzie to okazja nie tylko do zobaczenia pomieszczeń Wydziału Polonistyki, lecz także do odwiedzenia poszczególnych Katedr i porozmawiania z ich przedstawicielami.
Serdecznie zapraszamy!

Data opublikowania: 18.02.2014