Święto Edukacji Narodowej na UJ

Termin: 15.10.2012

W dniu 15 października - z okazji Święta Edukacji Narodowej - odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie posiedzenia profesorom, pracownikom naukowym i administracyjnym UJ wręczono odznaczenia państwowe, medale KEN, medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a także dyplomy nagród Ministra Zdrowia i dyplomy nagrody "Pro Arte Docendi" oraz Nagrody im. Henryka Jordana. W gronie wyróżnionych osób znaleźli się pracownicy naszego Wydziału:

Medale Złote za długoletnią służbę przyznano: prof. dr hab. Annie Łebkowskiej, prof. UJ dr. hab. Markowi Dębowskiemu, prof. dr. hab. Władysławowi Śliwińskiemu i pani Małgorzacie Smulskiej;
Medal Srebrny za długoletnią służbę - prof. UJ dr hab. Elwirze Buszewicz;
Medal Brązowy za długoletnią służbę – dr. hab. Jarosławowi Fazanowi;
Medale Komisji Edukacji Narodowej - dr hab. Katarzynie Fazan, dr. hab. Józefowi  Opalskiemu i prof. dr. hab. Wacławowi Waleckiemu.
Data opublikowania: 17.10.2012
Osoba publikująca: Janusz Smulski