Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Termin: 16.03.2015
Miejsce: Kraków, Audytorium Maximum (ul. Krupnicza 33)

Drogie Licealistki! Drodzy Licealiści!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 16 marca 2015 roku w Audytorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach od 9.00 do 15.00.

Oficjalnego rozpoczęcia Dnia Otwartego o godz. 9.45 dokona Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego  (Aula Duża, parter)

Prezentacja Wydziału Polonistyki rozpocznie się o 11.40 w Auli Średniej „A" (parter) wystąpieniem Pana Dziekana dr hab. Jarosława Fazana. Następnie o naszym Wydziale opowiedzą studenci i przedstawiciele kół naukowych.

Zapraszamy również na stoisko Wydziału Polonistyki (Sala Wystawowa, II piętro), gdzie będzie można porozmawiać ze studentami oraz pracownikami naukowymi naszego Wydziału.

Poza tym o godzinie 12.15 studenci organizują wycieczkę do budynków wydziałowych (ul. Gołębia 14-20, ul. Grodzka 64). Będzie to okazja nie tylko do zobaczenia pomieszczeń Wydziału Polonistyki, lecz także do odwiedzenia poszczególnych Katedr i porozmawiania z ich przedstawicielami.

Ponadto, Katedra Komparatystyki Literackiej zaprasza na spotkania prezentujące Kierunek Polonistyka-Komparatystyka. Reprezentanci Katedry Komparatystki zapraszają do odwiedzenia Katedry od 10.00 do 15.30 (ul. Gołębia 20, pokój 36). Zbiórka na każde spotkanie będzie o pełnych godzinach przy stoisku wydziałowym w Audytorium Maximum.

Serdecznie zapraszamy!

Data opublikowania: 04.03.2015