20171116

dr Joanna Szewczyk laureatką programu Monografie FNP

Data: 16.11.2017
Miejsce: FNP przy ulicy Krasickiego 20/22 w Warszawie

Informujemy, że książka dr Joanny Szewczyk „Historiografia i mitologia kobiecości w powieściopisarstwie Teodora Parnickiego” została opublikowana w serii wydawniczej Monografie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Informujemy, że książka dr Joanny Szewczyk Historiografia i mitologia kobiecości w powieściopisarstwie Teodora Parnickiego została opublikowana w serii wydawniczej Monografie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. W serii wydawniczej Monografie FNP publikowane są oryginalne i wcześniej niepublikowane prace z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Spotkanie promocyjne poświęcone wydanej monografii odbędzie się 16 listopada 2017 o godz. 18.00 w siedzibie FNP przy ulicy Krasickiego 20/22 w Warszawie. W dyskusji udział wezmą: dr hab. Magdalena Rembowska-Płuciennik (IBL PAN), dr Daniel Zarewicz (UW) oraz dr Joanna Szewczyk (UJ). Spotkanie poprowadzi Anna Dziewit-Meller.

Dr Joanna Szewczyk była również gościem audycji Skarbiec Nauki Polskiej emitowanej w programie 2 Polskiego Radia >>