czerwiec 2019

20190617

Nagroda w konkursie prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

Data: 17.06.2019
Nagroda w konkursie prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego Sebastian Brejnak, student pierwszego roku studiów doktoranckich na Wydziale Polonistyki, został laureatem XXIV edycji konkursu prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego organizowanego przez Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita”. Otrzymał wyróżnienie specjalne ufundowane przez Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza. Nagrodzona praca zatytułowana „Niepokój jako figura nowoczesności. Antropologiczne studium na podstawie wybranych dzieł europejskiego modernizmu” została napisana pod kierunkiem prof. dr. hab. Ryszarda Nycza i obroniona w lipcu ubiegłego roku.
Lista nazwisk pozostałych laureatów dostępna jest na stronie Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”: http://www.otwarta.org/lista-laureatow-xxiv-edycji-konkursu-im-j-j-lipskiego/.
Laureatowi i Promotorowi serdecznie gratulujemy!