kwiecień 2021

Miejsce: MS Teams
Rozmowy w Gołębniku IV

Szanowni Państwo,
jako Samorząd Studentów Wydziału Polonistyki UJ mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie cyklu pod tytułem Rozmowy w Gołębniku - inicjatywy, która jest platformą wymiany myśli dla całej społeczności Wydziału Polonistyki, bez względu na staż, stanowisko czy tytuł naukowy.
Rozmowy właśnie, nie debaty, nie zebrania, nie panele - nieustannie podkreślamy, że chcemy, aby były to zrozumiałe, a zarazem pobudzające intelektualnie rozmowy. Obraną przestrzenią jest MS Teams, który daje wystarczające możliwości, żeby spotkać się i wspólnie podyskutować nad wybranym, aktualnie palącym problemem pomimo kryzysu pandemii. Dostęp do tegoż miejsca jest otwarty dla każdego zainteresowanego, zarówno pilnego słuchacza, jak i aktywnego mówcy. Stały kod dołączenia do zespołu Rozmów to brjw6d8 (obecnych na poprzednich spotkaniach informuję, że nie ma konieczności dodawania się do zespołu kolejny raz).
Kolejny wieczór poświęcimy Manipulacji i wpływowi mediów na komunikację. Spotkamy się 28 kwietnia o godz. 19:00. Rozmowę otworzą państwo doktorzy Patrycja Pałka oraz Jakub Pstrąg wraz z panem Michałem Kozieniem, aby następnie przekazać głos KAŻDEMU chętnemu. Choć nie chcemy ucinać niedokończonych wątków, postaramy się zamknąć Rozmowę w dwóch godzinach.

Inicjatywa Rozmów w Gołębniku ma na celu ożywienie równościowego dialogu pełnego empatii, o którym coraz częściej słyszymy, że brakuje nań sił. Jako członkowie społeczności Wydziału Polonistyki chcemy rozwijać zdolność aplikowania umiejętności akademickich w codzienności. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo dołączyć do naszych zmagań i wesprzeć je swoją wiedzą i otwartością na odmienne punkty widzenia.

Z serdecznym akademickim pozdrowieniem
Hanna Prorok