Finał konkursu studenckich prac językoznawczych 2020/2021

Finał konkursu studenckich prac językoznawczych 2020/2021 19 XI 2021 r. odbył się finał konkursu studenckich prac językoznawczych organizowanego przez Katedrę Historii Języka i Dialektologii Wydziału Polonistyki UJ. Swoje prace napisane w ramach zajęć z historii języka oraz leksykologii i leksykografii prezentowali wyróżnieni w I etapie konkursu państwo: Wiktoria Jarska, Paulina Pawlikowska, Katarzyna Uzar, Andrzej Wąsik i Marta Witan. Decyzją jury w składzie: prof. Mirosława Mycawka, prof. Agnieszka Sieradzka-Mruk, dr Sylwia Przęczek-Kisielak, dr Donata Ochmann laureatką nagrody głównej została pani Katarzyna Uzar, autorka pracy pt. Tarn – tylko nazwa własna?
Zwyciężczyni, pozostałym finalistom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.