Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską

Data: 22.12.2022
Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską

Wydział Polonistyki UJ organizuje IX edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu literaturoznawstwa i językoznawstwa, połączonego z Ogólnopolskim Konkursem im. Czesława Zgorzelskiego. Z upoważnienia Dziekana Wydziału bardzo proszę P.T. Państwa Promotorów o zgłaszanie wyróżniających się rozpraw. 
Zgodnie z regulaminem, udział w konkursie wziąć mogą prace złożone do 30 września 2022 roku i obronione do końca października 2022 roku. Prace wraz z recenzjami należy przesyłać w formie elektronicznej na adres mgr Katarzyny Nęcek katarzyna.necek@uj.edu.pl oraz na konto konkursu pracemagisterskieWP@uj.edu.pl
Ostateczny termin zgłoszeń upływa 22 grudnia 2022 roku. 
Te prace z obu dziedzin, które uzyskają I nagrodę, będą rekomendowane do udziału w Ogólnopolskim Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego. 
Jury konkursowe pracuje w składzie: prof. dr hab. Roman Dąbrowski; dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz, prof. UJ; prof. dr hab. Maciej Rak; dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ; dr hab. Dorota Wojda, prof. UJ; prof. dr hab. Zofia Zarębianka; dr hab. Andrzej Zawadzki; prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec. 

Łączę wyrazy szacunku,
Przewodnicząca Komisji Konkursowej
Prof. dr hab. Eugenia Prokop-Janiec