Nagroda dla prof. Wojciecha Ligęzy

Z radością informujemy, że Jury Nagrody “Krakowska Książka Miesiąca” uhonorowało tytułem „Krakowskiej Książki Miesiąca Października” „Wybór Poezji” Wisławy Szymborskiej za wybór, wstęp i opracowanie prof. Wojciecha Ligęzy. Wręczenie nagrody i spotkanie z prof. Wojciechem Ligęzą odbyło się 17 października w Czytelni Filii 21 Biblioteki Kraków przy ulicy Królewskiej 59. Spotkanie poprowadził Dyrektor Biblioteki Kraków dr Stanisław Dziedzic.

Wręczenie nagrody i spotkanie z prof. Wojciechem Ligęzą odbyło się 17 października  w Czytelni Filii 21 Biblioteki Kraków przy ulicy Królewskiej 59. Spotkanie poprowadził Dyrektor Biblioteki Kraków dr Stanisław Dziedzic.