20211004

Miejsce: Kraków Aula przy ul. Ingardena 3
Rozpoczęcie zajęć na Wydziale Polonistyki UJ  w roku akademickim 2021/2022
 Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022
odbędzie się w dniu 4 października br. (poniedziałek) o godz. 17.00  w Auli  przy ul. Ingardena 3

Wykład inauguracyjny pt. Egzotyczny język polski
wygłosi
prof. dr hab. Renata Przybylska

Zajęcia rozpoczynają się 4 października (poniedziałek) z wyjątkiem:

III roku, kierunek Filologia polska nauczycielska pierwszego stopnia oraz   II roku studiów drugiego stopnia kierunek Filologia polska nauczycielska – zajęcia rozpoczynają się 18 października (po zakończeniu praktyk pedagogicznych)

zajęcia z bloku metodycznego oraz seminarium licencjackie (III rok, kierunek Filologia polska nauczycielska) i seminarium magisterskie (II rok, kierunek Filologia polska nauczycielska), w których uczestniczą studenci kierunku Filologia polska nauczycielska – rozpoczynają się 18 października (poniedziałek)

II roku wiedzy o teatrze – zajęcia rozpoczynają się 18 października (po odbyciu warsztatów praktyki scenicznej)

Zajęcia w dniu 4 października są zawieszone od godz. 16.30

W inauguracji wezmą udział studenci reprezentujący poszczególne kierunki studiów.
Studenci I roku podczas inauguracji zostaną zapoznani z ważnymi informacjami dotyczącymi trybu studiów i innych spraw organizacyjnych.

Transmisja z inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Polonistyki