październik 2021

20211028

Nominacje w plebiscycie "Nauczyciel na Medal" dla pracowników Wydziału Polonistyki UJ

Data: 28.10.2021

Pracownicy Wydziału Polonistyki: dr hab. Dorota Siwor, dr Agnieszka Kania, dr Marta Rusek, dr hab. Maciej Rak, prof. UJ zostali zgłoszeni przez swoich studentów w plebiscycie "Nauczyciel na Medal". Gratulujemy! Nominowani serdecznie dziękują za to wyróżnienie i czują się zaszczyceni.
Wszystkim studentom i doktorantom przypominamy, że w Uniwersytecie Jagiellońskim funkcjonuje szereg sposobów na docenienie pracy dydaktycznej wykładowców. Najprościej jest to zrobić w ramach oceny zajęć w systemie USOS. Najwyżej ocenieni pracownicy otrzymują wówczas wyróżnienia za wysoką jakość pracy dydaktycznej. Można także zgłaszać i uzasadniać kandydatury do nagród dydaktycznych do władz dziekańskich. Najwyższe nagrody uniwersyteckie to nagroda Pro Arte Docendi oraz zespołowa Nagroda im. Hugona Kołłątaja.
Więcej informacji na ten temat i listy laureatów z poprzednich lat znajdują się na stronie: