Tydzień Jakości Kształcenia

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

W dniach 1-5 grudnia 2014 roku odbyła się kolejna edycja tego wydarzenia.
Samorząd Studentów Wydziału Polonistyki UJ zorganizował na Wydziale akcję promującą aktywny udział studentów w ocenie zajęć dydaktycznych (wypełnianie ankiet) oraz zbieranie opinii na temat jakości kształcenia. Więcej na temat akcji ankietowych Uniwersytetu Jagiellońskiego tutaj.

Podsumowanie TJK nastąpiło 18 grudnia 2014 r. podczas kolejnej debaty z udziałem Prodziekana Wydziału Polonistyki ds. studenckich dr hab. J. Fazana oraz przedstawicieli nauczycieli akademickich i studentów. Notatka z debaty dostępna tutaj

Zobacz >>