listopad 2017

Data: 29.11.2017
Czas rozpoczęcia: 18:30
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 20, sala 18

Debata dotycząca jakości kształcenia to cykliczne, organizowane w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia, wydarzenie, którego celem jest spotkanie i wspólna dyskusja przedstawicieli pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału, studentów oraz Prodziekana ds. Dydaktycznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, punktem wyjścia do tegorocznej, szóstej już edycji wydarzenia, będą wyniki przeprowadzonej wśród studentów ankiety. Jej tematem wiodącym, stanowiącym również temat przewodni debaty, są formy zajęć. Zawężenie tematyki przedsięwzięcia jest pewnym novum, które, w zamyśle organizatorów tegorocznej debaty, ma doprowadzić do kompleksowej i wnikliwej analizy jednego zagadnienia – od sformułowania problemów, poprzez dyskusję, do znalezienia rozwiązań. Inicjatywa ma również uświadomić studentom, że mają realny wpływ na jakość kształcenia na swoim wydziale oraz zachęcić ich do zabierania głosu w kwestiach dydaktycznych.