listopad 2017

20171129

Szkolenie z zakresu funkcjonowania Otwartego Systemu Antyplagiatowego oraz problematyki autorsko-prawnej prac dyplomowych.

Data: 29.11.2017
Czas rozpoczęcia: 11:30
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 20, sala 18

Wydział Polonistyki w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia 2017 zaprasza pracowników naukowo-dydaktycznych do udziału w szkoleniu z zakresu funkcjonowania Otwartego Systemu Antyplagiatowego oraz problematyki autorsko-prawnej prac dyplomowych. Szkolenie odbędzie się w środę 29 listopada 2017 r. w godzinach 11.30-13.00 w sali 18 (ul. Gołębia 20) i składać się będzie z dwóch modułów: 11.30-12.15 „Funkcjonowanie Otwartego Systemu Antyplagiatowego w Uniwersytecie Jagiellońskim”, dr Agnieszka Kowalska, pełnomocnik Rektora ds. wprowadzania systemu antyplagiatowego w Uniwersytecie Jagiellońskim 12.15-13.00 „Problematyka autorskoprawna prac dyplomowych”, dr Sybilla Stanisławska-Kloc, Katedra Prawa Własności Intelektualnej UJ Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do promotorów prac licencjackich i magisterskich, ale również osób, które są zainteresowane możliwościami sprawdzania w OSA prac etapowych (rocznych, zaliczeniowych itp.).