Wydziałowy Zespół Doskonalenia Jakości Kształcenia

Wydziałowy Zespół Doskonalenia Jakości Kształcenia

Wydziałowy Zespół Doskonalenia Jakości Kształcenia powoływany jest pod nadzorem Dziekana. Działania Zespołu koordynuje Pełnomocnik ds. doskonalenia jakości kształcenia. Czynności związane z oceną jakości kształcenia podejmuje Pełnomocnik ds. ewaluacji jakości kształcenia, odpowiedzialny za gromadzenie danych oraz sporządzanie raportów z bieżącej oceny dla władz Wydziału. W skład Zespołu, obok nauczycieli akademickich, wchodzą również przedstawiciele pracowników administracji, studentów i doktorantów.

Skład Wydziałowego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia na Wydziale Polonistyki

• Dr hab. Jarosław Fazan – prodziekan Wydziału Polonistyki
  • Prof. dr hab. Grzegorz Niziołek
  • Dr hab. Roman Dąbrowski – pełnomocnik dziekana ds. ewaluacji jakości kształcenia