Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kontakt

Web Content Display Web Content Display

Sekretariaty studenckie

Sekretariat ds. studiów stacjonarnych

Sekretariat ds. studenckich czynny w dniach:
 
poniedziałek  10:00 – 14:00
wtorek           10:00 – 14:00
środa             dzień wewnętrzny (bez przyjęć stron)
czwartek       11:00 – 15:00
piątek            10:00 – 14:00
 

Mgr Dorota Chmielnicka - Kierownik, tel. 12 663 14 03, pokój 43, e-mail: dorota.chmielnicka@uj.edu.pl

Danuta Kowalczyk, tel. 12 663 14 28,  p. 43, e-mail:  danuta.1.kowalczyk@uj.edu.pl

Mgr Daria Borek  tel. 12 663 13 21, pok. 43,  e-mail: daria.borek@uj.edu.pl

Mgr Aneta Malik-Wosik, tel. 12 663 13 21, pok. 43, e-mail: aneta.1.malik@uj.edu.pl

Mgr Katarzyna Nęcek, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: katarzyna.necek@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

Mgr Marcin Sosik, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: m.sosik@uj.edu.pl

Mgr Agnieszka Uszko, tel. 12 663 13 65, pokój 1, e-mail: agnieszka.uszko@uj.edu.pl

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

mgr Elżbieta Barczyńska, tel. 12 663 14 51, ul. Gołębia 18, pokój 1, e-mail: elzbieta.barczynska@uj.edu.pl 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek   10.00 - 14.00
Wtorek            10.00 - 14.00
Środa              dzień wewnętrzny (bez przyjęć stron)
Czwartek        11.00 – 15.00
Piątek             10.00 – 14.00

Sekretariat ds. studiów podyplomowych

Mgr Marcin Sosik, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: marcin.sosik@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska, tel. 12 663 1323, pokój 44, e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

ul. Gołębia 16, pokój 44 (wejście przez ul. Gołębią 18), tel. 12 663 13 23
 

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 10.00 - 14.00
Środa dzień wewnętrzny (bez przyjęć stron)
Czwartek 10.00 – 14.00
Piątek 10.00 – 14.00
Sobota 9.00 – 13.00 – tylko w dniach zjazdów