Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Dziekanat

Web Content Display Web Content Display

Dziekanat

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 lutego (wtorek) od godz. 10.00 pomieszczenia dziekanatu będą zamknięte na czas trwania zebrania wyborczego pracowników administracji

 

  • 10.00-14.00

Telefony:
(12) 663-13-34
(12) 422-05-54
fax (12) 429-28-65
 
       e-mail: dziekanat.wpuj@uj.edu.pl
 
mgr Anna Palusińska-Rapacz tel. (12) 663-13-34
e-mail: a.palusinska-rapacz@uj.edu.pl
 
mgr Anna Piwowarska-Sosik  tel. (12) 663-12-62       
e-mail: anna.piwowarska@uj.edu.pl
 
lic. Ilona Waksmundzka tel. (12) 663-12-64
e-mail: ilona.waksmundzka@uj.edu.pl
 

mgr Iwona Jurkowska tel. (12) 663-15-79   

e-mail: iwona.jurkowska@uj.edu.pl

mgr Piotr Kraska tel. (12) 663-14-99     

e-mail: p.kraska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Mańko (Kierownik) tel. (12) 663-13-44

e-mail: malgorzata.manko@uj.edu.pl

Anna Gądek tel. (12) 663-13-35

e-mail: anna1.gadek@uj.edu.pl

Sprawy finansowe – granty badawcze, dydaktyczne

mgr Maria Łada-Palusińska tel. (12) 663-14-92         

e-mail: m.lada@uj.edu.pl

mgr Maria Szajna tel. (12) 663-13-29                           

e-mail: maria.szajna@uj.edu.pl

Sprawy finansowe

mgr Małgorzata Trębusiewicz tel. (12) 663-14-93

e-mail: malgorzata.trebusiewicz@uj.edu.pl

mgr Joanna Kadłuczka-Wałek tel. (12) 663-14-98

e-mail: joanna.kadluczka-walek@uj.edu.pl

W dniach 17 stycznia - 16 lutego br. pani Joanna Kadłuczka-Wałek przyjmuje w pokoju nr 48; nr tel. (12) 663-12-62

Strona internetowa Wydziału, sprawy informatyczne

mgr Janusz Smulski tel. (12) 663-14-85, tel. kom. 503 344 962

e-mail: janusz.smulski@uj.edu.pl