Tydzień Jakości Kształcenia

Termin: 18.12.2014
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 16 sala 42
Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

W dniach 1-5 grudnia 2014 roku odbyła się kolejna edycja tego wydarzenia.
Samorząd Studentów Wydziału Polonistyki UJ zorganizował na Wydziale akcję promującą aktywny udział studentów w ocenie zajęć dydaktycznych (wypełnianie ankiet) oraz zbieranie opinii na temat jakości kształcenia. Więcej na temat akcji ankietowych Uniwersytetu Jagiellońskiego tutaj.

Podsumowanie TJK nastąpiło 18 grudnia 2014 r. podczas kolejnej debaty z udziałem Prodziekana Wydziału Polonistyki ds. studenckich dr hab. J. Fazana oraz przedstawicieli nauczycieli akademickich i studentów. Notatka z debaty dostępna tutaj

Zobacz >>

Data opublikowania: 17.12.2014