Nasza filologia polska po raz czwarty najlepsza

Termin: 08.06.2016

8 czerwca Fundacja Edukacyjna „Perspektywy" ogłosiła Ranking Uczelni Akademickich i Ranking Kierunków Studiów. Z radością informujemy, że prowadzony przez nasz Wydział kierunek filologia polska został – po raz czwarty (2013, 2014, 2015 i 2016 rok) - uznany za najlepszy w Polsce.

Cieszymy się również z wysokiej lokaty kulturoznawstwa, kierunku, który uruchomiony został zaledwie 5 lat temu, a znalazł się na trzecim miejscu w grupie „kulturoznawstwo i wiedza o krajach i regionach".

Ranking Kierunków Studiów obejmuje 47 głównych kierunków lub grup kierunków studiów. To najważniejsza część badania z punktu widzenia kandydatów na studia. Podczas ceremonii, która odbyła się w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie, dziekani najlepszych wydziałów odebrali dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu odpowiednich kierunków studiów. Uniwersytet Jagielloński znalazł się na pierwszej pozycji w 12 zestawieniach.

Więcej informacji>>

Data opublikowania: 13.06.2016